Platforma Sodelovanja ob 3. obletnici izvolila novega predsednika dr. Mateja Avblja in izvedla strokovno tribuno o rešitvah za družbeno razklanost
V četrtek, 18. junija, je več kot 130 članov in podpornikov društva Platforma Sodelovanja proslavilo 3. obletnico delovanja. Dosedanji predsednik dr. Anže Logar je ob zaključku mandata povzel pretekle dosežke, nato pa so člani na njegov predlog za novega predsednika izvolili dr. Mateja Avblja.
Preberi